Μη Διαθέσιμο
  • Διαθεσιμότητα: Μη Διαθέσιμο
  • Brand: Menabo
  • Model: MP.VW.024/MB-ALU-MANIA
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΕΦΑΡΜΟΓΗ:
Στη συσκευασία της μπαγκαζιέρας περιλαμβάνεται σύστημα δέσης γρήγορης ασφάλισης/απασφάλισης L QUICK FIX HOOKS SYSTEM (8250/MB), κατάλληλο για χρήση σε μεταλλικές μπάρες, καθώς και μπάρες αλουμινίου, το οποίο είναι σε μορφή γάντζου ("χούφτας") και κατά την εφαρμογή με ένα κλικ "αγκαλιάζει" τη μπάρα, συγκρατώντας τη μπαγκαζιέρα στην οροφή του οχήματος απόλυτα σταθερή. Συμβατό σύστημα με μπάρες μέγιστων διαστάσεων 80 Χ 35 mm (max).
Το kit περιλαμβάνει εικονογραφημένες οδηγίες χρήσης/συναρμολόγησης και αποτελείται από:
1) Δύο μπάρες TEMA AL1 (3300/MB)
2) Άκρα (πόδια) FIX040G (4510/MB)
3) Προστατευτικά καπάκια (3360/MB)
4) Αντικλεπτικό σύστημα ασφαλείας (κλειδαριές) για τις μπάρες (3290/MB)
5) Μπαγκαζιέρα MANIA 400 (3390/MB)
- Μήκος μπάρας: 112 cm.
- Φάρδος μπάρας: 49 mm.
- Ύψος μπάρας: 31 mm.
- Μέγιστο μήκος υποδοχής T-track (κάτω μέρος): 21 mm.
Υλικό μπάρας: Αλουμίνιο.
- Σχήμα μπάρας: Οβάλ.
- Μέγιστο βάρος φορτίου μπάρας: 50 kg ανά μπάρα (με FIX G/GS άκρο)
- Διαστάσεις μπαγκαζιέρας: 1640 X 790 X 360 mm.